NASA знайшло місце аварії індійського місячного модуля

Поділитися
NASA знайшло місце аварії індійського місячного модуля "Вікрам" повинен був здійснити посадку на Місяць 7 вересня © Популярная механика
"Вікрам" повинен був сісти на відстані 600 кілометрів від південного полюса Місяця.

NASA опублікувало знімок, на якому можна помітити місце аварії індійського місячного модуля "Вікрам", який повинен був здійснити посадку на супутнику Землі 7 вересня. На знімку позначили уламки апарату і місця, де уламки порушили поверхню місячного грунту, повідомляється на сайті агентства.

Наголошується, що "Вікрам" повинен був здійснити посадку на відстані 600 кілометрів від південного полюса Місяця. Вчені отримали знімки цього регіону за допомогою апарату Lunar Reconnaissance Orbiter. Команда дослідників порівнювала кілька знімків для того, щоб виявити сліди катастрофи "Вікрама".

Вперше знімок місця аварії NASA опублікувало 26 вересня. З агентством зв'язався якийсь Шанмуга Субраманіан, який вказав на знайдений уламок модуля. На знімку це місце позначене буквою S. Воно знаходиться в 750 метрах від основного місця аварії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Зеленим позначені уламки апарату, а блакитним - місця, де був порушений місячний ґрунт
Зеленим позначені уламки апарату, а блакитним - місця, де був порушений місячний ґрунт
NASA

"Вікрам" повинен був здійснити посадку на Місяць 7 вересня, але на висоті 2,1 кілометра від поверхні супутника Землі зв'язок з ним було втрачено. Пізніше Індійська організація космічних досліджень (ІSRO) назвала причину аварії місячного посадкового зонда "Вікрам". Апарат не зміг здійснити посадку на Місяць через занадто різке гальмування на другому етапі зниження.

У разі успіху висадки Індія стала б четвертою країною, після СРСР, США і Китаю, яка здійснила висадку на Місяць. Вона також стала б першою країною, яка досягла південного полюса супутника Землі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі