Випробування проводилися в Космічному центрі імені Джона Стенніса, вони полягали в установці контролера на двигун і його пропалення на той же проміжок часу, який необхідний під час запуску. Випробування тривали 500 секунд.
Під час запуску і польоту контролер зв'язується з рейсовими комп'ютерами SLS, приймає критичні команди і повертає дані про стан двигуна. До цього агентство проводило подібні випробування в березні і травні 2017 року.
Space Launch System проектується як найпотужніша в світі ракета. Її перспективне призначення - забезпечити старт пілотованої марсіанської експедиції. Перший випробувальний політ SLS заплановано на 2018 рік. Вантажопідйомність ракети планується на рівні 70 тонн, вона буде нести космічний корабель Orion в безпілотному режимі. Надалі цей показник буде збільшений до рекордних 130 тонн.
Як повідомлялося, NASA уклало контракт з Aerojet Rocketdyne на відновлення виробництва двигунів RS-25 для ракет-носіїв Space Launch System (SLS).
Вартість підписаного контракту становить 1,16 мільярда доларів, він розрахований на період з листопада 2015 року по 30 вересня 2024-го.
Чотирма двигунами цієї моделі буде оснащена перша ступінь ракети SLS. Три рідинних ракетних двигуна на кисні і водні RS-25 раніше використовувалися в Space Shuttle.