В ніч з 12 на 13 серпня земляни спостерігали максимум метеорного потоку Персеїди. "Падаючі зірки" зображують частинки комети Свіфта-Туттля, які вриваються в земну атмосферу на величезній швидкості і згоряють з яскравими різнокольоровими спалахами, іноді залишаючи в нічному небі світний слід. Метеори можна спостерігати в небі весь серпень і вересень, але в ніч з 12 на 13 серпня їх потік найбільш щільний. Назва потоку обумовлена тим, що для земного спостерігача джерелом зорепаду є сузір'я Персея.
У Києві спостерігати "зоряний дощ" можна було з вечора 12 серпня, але особливо активно природне явище проявилося після півночі, ближче до двох годин ночі і перед самим світанком. Щільність метеорного потоку була помірною, майже на порядок менше, ніж у 2013 році, коли спостерігалося до 500 метеорів на годину. Тим не менш, спостерігачам і в цьому році вдалося зробити гарні знімки. За головним зорепадом літа, метеорних потоком Персеїди, можна було спостерігати в режимі прямої онлайн-трансляції.
Сама комета, джерело Персеїд, наближається до Землі рідко, в останній раз це відбулося в 1992 році. Наступного разу вона пройде крізь Сонячну систему в 2126 року. Середня швидкість потоку Персеїд - 210 тис. км/год, Рекордна щільність "падаючих зірок" була відзначена в 1863 році, коли за годину на нічному небі зафіксували 215 яскравих спалахів.
Раніше вчені виявили в метеориті алмази з загиблої планети. Алмази були сформовані в надрах планети, яка зруйнувалася ще до початку формування Сонячної системи.