На Галапагосах знайдений вид слонових черепах, що вважався вимерлим

Поділитися
На Галапагосах знайдений вид слонових черепах, що вважався вимерлим Черепахи вважалися вимерлими протягом 113 років © Википедия
Черепахи вважалися вимерлими протягом 113 років.

На Галапагоських островах знайдена черепаха, яка є представником виду, якого ніхто не бачив протягом 113 років і який вважалися вимерлим, повідомляє The Associated Press. Відзначається, що на острові Фернандіна вчені виявили самку Chelonoidis phantasticus.

Виявити черепаху вдалося об'єднаній експедиції еквадорського Національного парку Галапагос та американської некомерційної організації Galapagos Conservancy. За словами міністра навколишнього середовища Еквадору, вік черепахи перевищує 100 років.

На думку дослідників, на острові можуть жити й інші черепахи цього виду. Виявлену самку перевезли на острів Санта-Крус в центр з розведення слонових черепах.

Останній до цього представник даного виду черепах був помічений на острові у 1906 році. З тих пір дослідники виявляли сліди і укуси черепах на кактусах, але не могли знайти прямих підтверджень їхнього існування. У списку видів C. phantasticus перебуває в статусі "на межі зникнення".

Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили новий вид гігантських черепах, які проживають на Галапагоських островах. З урахуванням нововідкритого виду, на даний момент на Галапагоських островах мешкають 11 видів гігантських черепах. Раніше їх було 15, проте 4 види вимерли. Такі черепахи, в основному, живуть на сході острова Санта-Крус.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі