Крім того, Цукербергу пригадали недостатню боротьбу з дитячою порнографією і дезінформацією. Головними супротивниками глави Facebook стали демократи, при цьому, з найжорсткішою критикою виступила наймолодша конгресвумен Олександрія Окасіо-Кортес. А ось на бік Цукерберга стали республіканці, які пропонують підтримати проект криптовалюти, незважаючи на всі недоліки.
Голова Facebook визнав проблеми, але заявив про те, що компанія працює над відновленням довіри. Відмову забороняти політичну рекламу він обґрунтував тим, що "люди повинні самі чути, що говорять політики, і самі судити про їхні заяви".
Він також наполягає на тому, що за допомогою криптовалюти люди, у яких немає рахунків у банках, зможуть безпечно переказувати гроші з максимальною вигодою, оскільки на даний момент вони занадто багато платять банкам за переказ.
Крім того, Цукерберг впевнений, що якщо запуск Libra заблокувати зараз, це дасть іншим країнам, наприклад Китаю, можливість випередити США. "Поки ми тут обговорюємо ці питання, інший світ не тягне. Якщо Америка відкидає інновації, то ми можемо втратити наше фінансове лідерство і домінуючу роль долара", - додав він.
Голова Фінансового комітету палати представників Максін Вотерс закликала Цукерберга призупинити запуск Libra, поки компанія не вирішить свої "численні проблеми". Facebook стала занадто великою і потужною, тому потрібно провести "серйозну дискусію з приводу можливого поділу Facebook на кілька компаній".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.
Раніше міністри фінансів G7 заявили, що такі криптовалюти, як Libra Facebook, можуть дестабілізувати глобальну економіку і використовуватися для відмивання грошей або навіть про фінансування тероризму.
Пізніше компанія PayPal заявила про вихід з асоціації по створенню криптовалюти. Про відмову брати участь у її створенні також заявили Visa, MasterCard, eBay, Stripe і Mercado Pago.