Комп'ютерні ігри можуть мати позитивний вплив на психічне здоров'я – вчені

Поділитися
Комп'ютерні ігри можуть мати позитивний вплив на психічне здоров'я – вчені Відеоігри виявилися корисними для психічного здоров'я © itc.ua
За словами вчених, важливо враховувати не тільки час, проведений за грою, а й переживання гравця.

Вчені з Оксфордського університету заявили про те, що відеоігри не завжди негативно впливають на здоров'я людини. За їхніми словами, час, проведений за грою, може позитивно впливати на самопочуття і психічне здоров'я людини.

У ході дослідження вчені опитали 3270 користувачів, які грали в Plants vs Zombies: Battle for Neighborville і Animal Crossing: New Horizons, про їхнє самопочуття і емоційний стан. Крім того, дослідники враховували час, проведений за грою.

Вчені припустили, що змагання і спілкування з іншими гравцями може позитивно позначитися на самопочутті гравця. Вони також з'ясували, що ті, хто отримував задоволення від гри, частіше розповідали про хороше самопочуття. Дослідники вважають, що саме особистий досвід гравця є більш важливим фактором впливу ігор на життя і здоров'я гравців, ніж час, проведений в них.

«Наші результати показують, що відеоігри не завжди шкідливі для вашого здоров'я. Є й інші психологічні чинники, які мають значний вплив на самопочуття людини. Насправді, гра може бути діяльністю, яка позитивно впливає на психічне здоров'я людей, а відмова від відеоігор може позбавити гравців цих переваг», - заявив професор Ендрю Пшибильский з Оксфордського університету.

Вчені також підтвердили дані попередніх досліджень, які з'ясували, що люди, які не можуть задовольнити свої психологічні потреби в реальному світі, можуть отримувати негативний досвід і від відеоігор.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

Раніше управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США вперше схвалило відеогру в якості терапії захворювання. Гра буде використовуватися в якості ліків для дітей у віці 8 до 12 років з Синдромом дефіциту уваги і гіперактивності.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі