Місяцехід був запущений 22 лютого за допомогою ракети Falcon 9. Після запуску він здійснив оберт навколо Землі по еліптичній орбіті і провів перевірки роботи всіх своїх приладів. Відразу після запуску з'ясувалося, що захисний козирок зоряного датчика не функціонує належним чином, через що були випадки його засліплення сонячним світлом. Проблему вдалося усунути і 24 лютого зонд включив свої двигуни на 30 секунд в рамках першого маневру корекції орбіти, проте наступне заплановане включення двигунів 25 лютого не відбулося - прямо перед маневром бортовий комп'ютер несподівано перезавантажився.
Інженерам місії вдалося визначити джерело збою і усунути проблему, передавши зонду необхідні команди. 28 лютого "Берешит" включив двигуни на чотири хвилини і на даний момент знаходиться на орбіті з апогеєм 131 тисячі кілометрів від Землі. Наступне включення двигунів відбудеться через тиждень.
8 грудня Китай запустив станцію "Чан'е-4", вона здійснила посадку в кратері Кишеня на звороному боці Місяця 3 січня о 04:26 за Києвом. О 18:22 її покинув луноход "Юйту", оснащений панорамною камерою, радіолокатором, спектрометром для вивчення складу грунту і екзосфери Місяця і аналізатором нейтральних атомів.