"Оскільки інша зоряна система може значною мірою відрізнятися від нашої, комета могла зазнати істотних змін під час тривалої міжзоряної подорожі. Разом з тим, її властивості схожі з "будівельними блоками" Сонячної системи, що дуже цікаво", - заявила Амая Моро-Мартін з Наукового центру космічного телескопа в Балтіморі.
"Хаббл" зробив знімок комети в момент, коли вона знаходилася на відстані 420 мільйонів кілометрів від Землі. Об'єкт рухається у напрямку до Сонця і досягне максимального зближення з ним 7 грудня, тоді комета буде в два рази далі від зірки, ніж Земля.
С2І/Borisov рухається на швидкості близько 150 тисяч кілометрів на годину. До середини 2020 року вона почне рух у міжзоряний простір, де буде дрейфувати, поки, мабуть, не увійде в іншу зоряну систему.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.
Ще одним відомим на даний момент міжзоряним тілом є астероїд Оумуамуа. Міжзоряний астероїд був виявлений в Сонячній системі в жовтні 2017 року. Небесне тіло має незвичайну сигароподібну форму, а його довжина-близько 400 метрів, у 10 разів більша, ніж ширина.