За словами дослідників, в новому протоколі вирішені проблеми безпеки, які присутні в таких месенджерах, як WhatsApp, Facebook Messenger, Signal та інших.
Як відзначають фахівці, незважаючи на те, що шифрування повідомлень в листуванні між двома співрозмовниками в даних додатках реалізовано на досить високому рівні, функції шифрування для групових чатів залишають бажати кращого. Скомпрометувавши одного з учасників групового чату, зловмисник може перехоплювати повідомлення протягом необмеженої кількості часу.
Протокол використовує модель asymmetric prekeys (асиметричні ключі), що дозволяє абонентам отримувати захищені групові ключі. Крім цього, в протоколі використовується одноразовий асиметричний ключ налаштування, за допомогою якого адміністратор групи може генерувати закриті ключі для всіх учасників чату при створенні групи.
ART дозволяє вести захищене групове листування, навіть якщо один з його учасників був повністю скомпрометований.
Раніше повідомлялося про те, що Facebook планує створити соціальну віртуальну реальність. Суть проекту, запущеного Facebook, полягає в інтеграції віртуальної реальності в інтернет-простір, у тому числі в соціальні мережі. Створений відділ буде займатися вивченням того, наскільки люди зможуть обмінюватися даними і взаємодіяти в умовах віртуальної реальності. Фахівці відділу будуть працювати спільно з Oculus та іншими підрозділами Facebook, що дозволить забезпечити впровадження нової технології на всіх платформах.