Екіпаж провів на станції 168 діб. Капсула з астронавтами приземлилася поблизу міста Жезкаган у центральному Казахстані о 18:39 за місцевим часом. Тінгл і Канаї працювали на МКС вперше, Шкаплеров – сумарно провів на станції 532 дня, це була його третя місія.
У космосі екіпаж провів "сотні експериментів", включно з тестуванням матеріалів, вивченням росту рослин у космосі й дослідженням впливу ефекту мікрогравітації на кістковий мозок. Астронавти NASA Скотт Тінгл і JAXA Норішіге Канаї також здійснювали виходи у відкритий космос, де працювали з роботизованою рукою Canadarm2.
After 168 days in space, three @Space_Station crewmembers are back on Earth, landing at 8:39am ET. Watch: https://t.co/dWgF5CYiwl pic.twitter.com/Ek57iqAAZ2
- NASA (@NASA) June 3, 2018
Астронавти "Роскосмосу" Антон Шкаплеров та Олександр Місуркін також виходили у відкритий космос для проведення ремонтних робіт. Вони провели у відкритому космосі 8 годин 13 хвилин.
На МКС чекати наступного екіпажу (56/57) залишилися Ендрю Фойстел і Річард Арнольд, а також космонавт "Роскосмосу" Олег Артем'єв. Новий екіпаж повинен прибути на станцію 8 червня.
У травні 2016 року астронавти NASA розгорнули на МКС експериментальний надувний модуль ВЕАМ, призначений для проживання членів екіпажу станції. Планується, що випробування ВЕАМ проводитимуться протягом щонайменше двох років. За цей час астронавти оцінять його здатності захищати від радіації, зберігати температуру, а також протистояти ударам мікрометеоритів, дії пилу та інших факторів космічного середовища.