У ході дослідження вчені проаналізували дані опитування German Time Use Survey, проведеного Федеральним офісом статистики Німеччини у 2012-2013 році. Його учасники протягом трьох днів (2 будніх, 1 вихідний) вели щоденник, куди записували всі свої заняття з інтервалом у 10 хвилин. В кінцеву вибірку увійшло близько 11 тисяч записів від 5,5 тисяч респондентів. Крім того, вчені використали результати опитування SOEP, в якому була вказана не лише інформація про кількість сну, але і про доступ до інтернету і використання комп'ютера.
У результаті дослідники встановили, що доступ до високошвидкісного інтернету скорочує тривалість нічного сну в середньому на 25 хвилин. Більше того, люди з широкосмуговим доступом до інтернету на 25% більше схильні спати менше шести годин. Вчені також виявили негативну кореляцію між високошвидкісним інтернетом і задоволеністю якістю сну.
При цьому інтернет більшою мірою впливав на молоде населення. Дослідження людей у віці від 18 до 30 років показало, що респонденти, які мали доступ до високошвидкісного інтернету, спали на 70 хвилин менше за тих, хто доступу до нього не мав.
Нагадаємо, що в лютому 2018 року більше половини дорослого населення України (55%) з тією чи іншою частотою знайомилися з новинами через Інтернет, що на 7% більше, ніж у лютому 2017 року. На схильність українців до інтернет-новин впливають їх вік, рівень освіти, характер зайнятості і тип населеного пункту, в якому вони проживають.