Варто відзначити, штучний інтелект не здатний використовувати узагальнений досвід, на який спираються люди при вирішенні нових завдань, його запам'ятовування носить дещо обмежений характер. Разом з тим, створена програма може першим кроком до створення так званого загального штучного інтелекту, який відповідає інтелекту людини.
Здатність запам'ятовувати отримані навички для вирішення наступних проблем є відмітною рисою людини. Разом з тим, створення штучного інтелекту, який здатний чинити так само, є викликом для розробників, оскільки більшість програм здатні виконувати тільки одне конкретне завдання.
Для створення штучного інтелекту, здатного запам'ятовувати отримані навички, вчені використовували дані з нейробіології. В результаті розробники створили штучний інтелект, який зберігає зв'язки, що дозволили йому ефективно впоратися з завданням в минулому.
Раніше повідомлялося про те, що штучний інтелект зрівнявся в тесті IQ з чотирирічними дітьми. Автори використали тест WPPSI третього видання, який застосовується для дітей віком від 2,5 до 7 років. Щоб адаптувати видання для комп'ютерної програми, вчені використовували додаткові модулі, що переводять текстовий питання в набір ключових слів.