До 2020 року до половини електроенергії у Швеції буде виробляється з відновлюваних джерел

Поділитися
Уряд Швеції оприлюднив свій план щодо переведення країни на нову стратегію, спрямовану на підвищення енергоефективності та зниження обсягів викидів вуглекислого газу. За словами міністра навколишнього середовища Швеції Андреаса Карлгрена, шведський план є найбільш амбітним в Європі, а крім того, Швеція стала першою індустріально розвиненою країною, що подала конкретний план дій для зниження обсягів використання викопного палива.
Уряд Швеції оприлюднив свій план щодо переведення країни на нову стратегію, спрямовану на підвищення енергоефективності та зниження обсягів викидів вуглекислого газу. За словами міністра навколишнього середовища Швеції Андреаса Карлгрена, шведський план є найбільш амбітним в Європі, а крім того, Швеція стала першою індустріально розвиненою країною, що подала конкретний план дій для зниження обсягів використання викопного палива.Карлсгрен каже, що уряд має намір довести частку відновлюваної енергетики до 50% до 2020 року в загальній питомій вазі енергобалансу країни. "Ця пропозиція є найбільш прийнятною з точки зору екології пропозицією серед усіх раніше зроблених в Європі", - зазначив міністр. Серед інших ініціатив шведського уряду міністр зазначив, підвищення податків на автомобільні викиди CO2, при одночасному зниженні відрахувань для малолітражних автомобілів і авто на базі гібридних двигунів. Збільшено буде і інвестиції в розробку перспективних "зелених" технологій. "Уряд подвоїть розміри відрахувань на енергозберігаючу політику до 300 мільйонів крон (27 мільйонів євро) з 2010 до 2014 року", - говорить він. Екологи відзначають, що цілі, озвучені у Швеції, перевищують ті, що запланувала Європейська Комісія для 27 країн, що входять до ЄС. Тут кажуть, що лише 20% енергетики до 2020 року буде вироблятися з поновлюваних джерел. У Швеції говорять, що за наступні 11 років мають намір скоротити викиди СО2 на 40% від рівня 1990 року. "Ми вирішили підняти планку вимог і розширити політику у сфері захисту навколишнього середовища", - резюмував Карлсгрен.

За матеріалами CyberSecurity.ru

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі