За словами Цукерберга, на даний момент існує безліч людей, які залишилися "за бортом глобалізації". Це означає, що настав час для переходу Facebook від соціальній мережі для родичів і друзів до глобальної інфраструктури. "У такі часи, як зараз, найважливіше, що ми в Facebook можемо зробити - це створити соціальну інфраструктуру, щоб дати людям можливість вибудувати глобальне співтовариство, яке працює для всіх нас", - підкреслив Цукерберг.
При цьому він виділяє п'ять основних напрямів: розвиток взаємної підтримки, забезпечення безпеки, інформованості, громадянської активності та залучення представників різних культур і поглядів.
Цукерберг також висловив стурбованість поширенням фейкових новин. На його переконання, на даний момент соціальні медіа відіграють більш важливу роль, ніж коли-небудь грали традиційні, і основним їхнім завданням є донесення різних точок зору до користувачів.
На думку Цукерберга, проблемою є і те, що сенсаційні і прості повідомлення поширюються швидше за інших. "У гіршому випадку, відбувається спрощення важливих тем і їхня гіперболізація до крайнощів", - поскаржився глава соцмережі. Щоб обмежити поширення кричущих заголовків, Facebook вводить алгоритми з обліку того, чи читав користувач статтю за посиланням, перш ніж нею поділитися. Ця обставина впливає на показ таких матеріалів у стрічці новин юзерів.
Раніше повідомлялося про те, що Facebook планує створити соціальну віртуальну реальність. Суть проекту, запущеного Facebook, полягає в інтеграції віртуальної реальності в інтернет-простір, у тому числі в соціальні мережі. Створений відділ буде займатися вивченням того, наскільки люди зможуть обмінюватися даними і взаємодіяти в умовах віртуальної реальності. Фахівці відділу будуть працювати спільно з Oculus та іншими підрозділами Facebook, що дозволить забезпечити впровадження нової технології на всіх платформах.