Число хворих на рак може збільшитися на 60% у найближчі 20 років — ВООЗ

Поділитися
Число хворих на рак може збільшитися на 60% у найближчі 20 років — ВООЗ У ВООЗ прогнозують 60% збільшення кількості хворих на рак у найближчі 20 років © Lenta.ru
Найбільша кількість випадків захворювання очікується в країнах з низьким і середнім рівнем доходу.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила про те, що, при збереженні нинішнього стану справ, кількість випадків захворювання на рак у найближчі 20 років може збільшитися на 60%. Найбільше підвищення (на 81%) очікується в країнах з низьким і середнім рівнем доходу, повідомляє прес-служба Організації.

Наголошується, що на даний момент саме в цих країнах спостерігається найбільша смертність від онкологічних захворювань. Це відбувається тому, що в них основні ресурси системи охорони здоров'я спрямовані на боротьбу з інфекційними захворюваннями, а також на поліпшення дитячого здоров'я, але не мають необхідного обладнанням для превенції, діагностування та лікування раку.

У 2019 році в 90% розвинених країн комплексні послуги з лікування раку були доступні в системі суспільної охорони здоров'я в країнах з низьким доходом цей показник становить 15%.

"Це заклик до дії для всіх нас, що потрібно зайнятися неприпустимою нерівністю між онкологічними службами в багатих і бідних країнах. Якщо люди мають доступ до системи первинної медичної допомоги і довідкової системи, тоді рак можна виявити на ранній стадії, ефективно лікувати і вилікувати. Рак не повинен бути смертним вироком ні для кого, ніде", – підкреслив помічник генерального директора ВООЗ Рен Мінхуей.

Голова ВООЗ Тедрос Адханом Гебейрус заявив про те, що у разі, якщо ситуацію вдасться змінити, можна буде врятувати сім мільйонів життів за 10 років

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Раніше повідомлялося про те, що вчені запропонували лікувати рак за допомогою осиного отрути. Вчені виявили молекулу, яка має протиракові властивості, у складі отрути особливого підвиду ос, Polybia paulista, батьківщиною яких є Бразилія. МР1 атакує ракові клітини, не ушкоджуючи при цьому здорові, а зосереджуючи увагу на аномальному поширенні ліпідів у ракових клітинах.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі