За даними вчених, середня температура в червні була на 0,95 градуси Цельсія вищою за середню глобальну температуру (15,5 градусів Цельсія). Це вже дев'ятий найспекотніший червень з 2010 року.
На Алясці перший місяць цього літа став другим найбільш спекотним за всю історію спостережень (з 1925 року). Місяць став найспекотнішим і на Гаваях. Рекорд був побитий також в Австрії, Німеччині і Швейцарії.
Крім того, червень поточного року є 20 поспіль червнем з льодовим покривом нижче середнього в Арктиці і четвертим поспіль з льодовим покривом нижче середнього в Антарктиці. При цьому льодовий покрив в Антарктиці виявився найменшим за всю, 41-річну, історію спостережень - був побитий рекорд 2002 року, що становив 160,580 квадратних кілометрів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.
в Києві був встановлений черговий температурний рекорд. Ніч на 2 липня виявилась найтеплішою за останні 138 років. Температура повітря 1 липня також побила рекорд.
Червень 2019 року став найспекотнішим за останні 138 років. Найпрохолодніший день місяця припав на 30 червня, а найспекотніший – на 22 червня