Як відзначають дослідники, Дафніс діаметром вісім кілометрів обертається усередині розриву Кілера шириною 42 кілометри.
Як і у двох інших малих супутників Сатурна, Пана й Атласу, навколо екватора Дафніса можна помітити невеликий "гребінь", ймовірно, сформованих з матеріалу кільця планети. Пан і Дафніс "диригують" кільцем А Сатурна, пускаючи по ньому "хвилі", які подорожують по всій довжині кільця і змушують його гойдатися.
Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна і його супутника Титана.
Cassini названа на честь італійського науковця Жана Доменіко Кассіні, який довів, що кільце Сатурна складається з двох частин, розділених темною смугою (розподіл Кассіні), а також передбачав, що кільця Сатурна складаються з часток різних розмірів.
Cassini-Huygens – одна з найбільш грандіозних космічних станцій, що були запущені в космос. Вона наповнена величезною кількістю інструментів і камер для точних вимірювань і високоякісних знімків в різних атмосферних умовах і спектрі кольору. Космічна станція складається з орбітальної станції Cassini (побудована NASA) і зонда Huygens (European Space Agency).
Місія Cassini є спільним проектом NASA, ЄКА (Європейське космічне агентство) та Італійського космічного агентства.
Одне з досягнень вчених NASA, досліджують фотографії з Cassini, - виявлення рідкої води в глибині Титану. Також раніше NASA опублікувало небувало чіткі фото кілець Сатурна.