Британські вчені виявили у трудоголіків схильність до алкоголізму

Поділитися
Трудоголікам необхідний алкоголь як ліки від робочої втоми © Андрій Товстиженко, DT.UA
Чим триваліший робочий день, тим більше ймовірності розвитку алкоголізму, з'ясували вчені.

У людей, які проводять за роботою більше 48 годин на тиждень, частіше спостерігалася тенденція до вживання алкоголю у великому обсязі.

У дослідженні брали участь більше 400 тис. осіб з 14 країн світу з розвиненою економікою, включаючи Бельгію, Великобританію, Німеччину, Данію, Іспанію, Канаду, Нову Зеландію, США, Тайвань та Швеції.

Дослідження показало, що ризик алкоголізму у трудоголіків зростає на 11% в цілому. Той, хто перевищує рекомендовані Директивою робочого часу Європейського союзу 48 робочих годин на тиждень і працює від 49 до 54 годин на тиждень, на 13% більше схильні до ризику алкоголізму в порівнянні з тими, хто працює 35-40 годин на тиждень.

Ті, що працюють більше 55 годин на тиждень, підвищують свої ризики на 12%.

Ризиковане вживання алкоголю, за даними дослідження, це більше 14 одиниць алкоголю в тиждень для жінок і понад 21 для чоловіків. У перерахунку на спиртні напої, наприклад, вино, для жінок це виходить 1220 мл червоного вина на тиждень і близько 4 л пива для чоловіків.

"Цей аналіз лише підтверджує думку, що трудоголікам необхідний алкоголь як ліки від робочої втоми і більш легкої адаптації після тяжких годин в офісі", - вважає Кассандра Окечукву з Гарвардської школи здоров'я нації.

Раніше британські економісти довели необхідність скорочення робочого тижня з 40 до 30 годин.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі