Болгарія стала шостою країною, що відмовилася підтримати міжнародну угоду по боротьбі з контрафактною продукцією (Anti-Counterfeiting Trade Agreement, ACTA). Софія поки не буде ратифікувати договір ACTA, заявив у вівторок, 14 лютого, міністр економіки країни Трайчо Трайков. За його словами, уряд представить цей документ для ратифікації парламенту лише після того, як країни Євросоюзу узгодять єдину позицію з даного питання.
Відкласти ратифікацію вже підписаної ними угоди ACTA болгарська влада вирішили після масових акцій протесту громадян, що відбулися 11 і 12 лютого. На вулиці Софії, як і в багатьох інших європейських містах, 12 лютого вийшли десятки тисяч людей, які вважають цей документ спробою обмежити свободу в інтернеті.
У п'ятницю, 10 лютого, після масових протестів інтернет-активістів влада Німеччини заявила, що відкладає підписання ACTA. Угода, ініційована США і Японією, направлена на захист інтелектуальної власності, в тому числі у Всесвітній мережі. В кінці січня її підписали Євросоюз і 22 держави-члена ЄС. !zn
Читайте також
Польща відклала антипіратський закон через масові протести
Німеччина через протести відклала договір по боротьбі з інтернет-піратством ACTA
Через інтернет-піратство проти України можуть застосувати санкції
Відкладено голосування з антипіратського законопроекту PIPA
Болгарія через протести відклала договір з боротьби з інтернет-піратством ACTA
14 лютого, 2012, 18:02
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
