Проект капсули Boeing CST-100 з'явився у відповідь на ініціативу NASA щодо використання космічних кораблів, які повністю створюються і запускаються приватними компаніями як субпідрядниками польотів. Він чекає на остаточну відмашку агентства та фінансування, щоб уже у 2015 році тричі злітати в космос, причому втретє - з людьми на борту.
КапсулаCST-100вміщуєсім осіб іпризначенадлязамінишатлів іпідстраховкиросійських «Союзів», пишутьznaki.fm.Типовимизавданнямистанутьпольотинанизькунавколоземнуорбіту,доставкалюдейнаМКСі очікуваннятамв якостірятувальногокорабля, длячогоCST-100 маєвмонтованийуносовучастинууніверсальнийстикувальнийвузол.
У капсуліреалізовано принципчастковоїбагаторазовості:привходіватмосферутепловийщитта іншівразливівузлизамінюютьсяпісля кожногопольоту,але базовіконструкціїтеоретичноможутьпрослужити додесятимісій.
НосіємдлякапсулиобраноамериканськуракетуAtlas V.Для першоїпілотованоїмісії,якщовсе підегладко,будеотриманосхваленняNASAі фінансування, у Boeingпообіцялинабратиекіпажіз співробітниківкомпанії.Навітьякщоамериканськеаерокосмічнеагентствопередумає, дляCST-100 можутьзнайтисяіншізамовники,наприклад, приватнакомпаніяBigelow Aerospace,яка має наміру найближчірокививестинаорбітувласнунаселенуорбітальнустанціюоригінальноїнадувноїконструкції.