Біля Альфи Центавра можуть існувати землеподібні планети – вчені

Поділитися
Біля Альфи Центавра можуть існувати землеподібні планети – вчені Біля Альфи Центавра можуть існувати землеподібні планети © eso.org
Зоряна система є найближчою до Землі.

Вчені з Університету штату Пенсільванія заявили про те, що у зірки Альфа Центавра можуть існувати землеподібні планети. Висновки вчених були опубліковані на сайті arXiv.org.

Альфа Центавра – подвійна зірка, яка розташовується на відстані 4,36 світлових роки від Землі. Система складається з двох основних компонентів: α Центавра А і α Центавра B, які по своїм параметрам нагадують Сонце. Крім того, згідно з розрахунками вчених, до системи входить червоний карлик Проксима Центавра.

Раніше вчені припускали наявність землеподібних планет біля Альфи Центавра, тепер же дослідники провели комп'ютерне моделювання та отримали нові докази цієї теорії. Нові розрахунки показали, що біля α Центавра А можуть знаходиться кілька землеподібних планет, схожі небесні тіла можуть бути і біля α Центавра B.

Більш того, вчені встановили, що ці екзопланети знаходяться в зоні населеності, тобто на такій відстані від світила, коли на них можливе існування життя.

Раніше британський астрофізик Стівен Хокінг і російський бізнесмен Юрій Мільнер повідомили про запуск проекту Breakthrough Starshot, в рамках якого планується розробка невеликих безпілотних космічних апаратів для відправки до інших зірок. Космічні апарати будуть летіти до Альфи Центавра 20 років зі швидкістю 160 млн км/ч.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі