Білл Гейтс заявив про початок ери штучного інтелекту

Поділитися
Білл Гейтс заявив про початок ери штучного інтелекту Білл Гейтс вважає штучний інтелект революційним © depositphotos / Wavebreakmedia
Бізнесмен вважає розвиток технології ШІ революційним.

Засновник компанії Microsoft Білл Гейтс заявив, що ми знаходимося на початку ери штучного інтелекту. За словами бізнесмена, ця технологія є такою ж революційною, як мобільні телефони та інтернет. Міркуваннями Гейтс поділився у своєму блозі.

Бізнесмен зізнався, що у своєму житті бачив дві демонстрації технологій, які він вважає революційними. Перша «зустріч» відбулася в 1980 році, коли Гейтсу показали графічний інтерфейс користувача, «прабатька» всіх операційних систем, включаючи Windows. А друга – коли він познайомився з командою OpenAI.

За словами Гейтса, у 2022 році він кинув розробникам виклик, щоб вони створили штучний інтелект, який зможе скласти іспит з біології зі суворим правилом. Бізнесмен очікував, що на це знадобиться кілька років, але розробники впоралися за кілька місяців.

«Розробка ШІ настільки ж фундаментальна, як створення мікропроцесора, персонального комп'ютера, Інтернету та мобільного телефону. Це змінить те, як люди працюють, навчаються, подорожують, отримують медичну допомогу та спілкуються один з одним. Навколо нього переорієнтуватимуться цілі галузі. Компанії відрізнятимуться тим, наскільки добре вони використовують його», - написав Гейтс.

Бізнесмен вважає, що штучний інтелект може вирішити кілька проблем нерівності у світі. Наприклад, у США, на його думку, можливість зменшити нерівність перебуває у галузі освіти. Зокрема, ШІ може допомогти вирішити проблему з навчанням математики.

ШІ також може вирішити нерівність у сфері змін клімату. Гейтс вважає, що нерівність у цій галузі полягає в тому, що країни, які найбільше страждають від кліматичних змін, - найбідніші і найменше брали участь у погіршенні ситуації.

Нагадаємо, нещодавно OpenAI випустила GPT-4, останню версію революційної системи штучного інтелекту, на основі якої працює ChatGPT. За словами розробників, нова версія є більш креативною, менш схильною до спотворення фактів і менш упередженою, ніж її попередниця.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі