Архітектори спроектували автономне житло, яке пристосовується до змін клімату в світі

Фото Відео
Поділитися
Сонце і вітер стануть основними джерелами енергії

Архітектурна компанія W-LAB випустила концептуальний проект довкілля, в якому представлено, як буде виглядати архітектура світу після зміни клімату. Про це повідомляє MY MODERN MET.

У своєму проекті W-LAB представляють серію біокабіни в автономному пустельному середовищі. Будинки організовані навколо центральної водойми і оточені рослинами, ретельно підібраними для виживання в умовах пустелі.

Форма кожної кабіни була ретельно спланована, щоб найкращим чином відповідати таким факторам навколишнього середовища, як вітер, ерозія ґрунту, і необхідність звукопоглинання для близьких сусідів - все це визначило форму біо-кабін.

W-LAB

Між будівлями, натяжні системи забезпечують тінь від суворого сонця, в той час як сонячні батареї використовують природний ресурс для виробництва енергії для спільноти. Вітер також є важливим джерелом поновлюваної енергії, яку дизайнери планують використовувати.

Використовуючи як сонячну, так і вітрову енергію, оточення може бути повністю автономним і не потребуватиме підключення до загальних електромереж. Внутрішні сади стануть ще одним ресурсом, який можна буде використовувати для забезпечення життєдіяльності громади - або в якості джерела їжі, або як спосіб поліпшення повсякденного життя.

W-LAB розглянули початкове вплив будівництва такого комплексу на навколишнє середовище і, запланували матеріали, легкодоступні в умовах пустелі. Агава є одним з прекрасних прикладів органічного матеріалу, який можна вирощувати і використовувати екологічно раціонально, хоча проектувальники дотримуються гнучкого плану, щоб перероблені матеріали можна було використовувати під час будівництва по мірі їх доступності.

Нагадаємо, турецька архітектурна компанія розробила плавучий еко-готель для Катару, в якому енергія буде вироблятися за допомогою сонячних батарей, вітряних турбін і системи припливної енергії, яка працює, коли готель обертається на воді.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі