Таким чином, OSIRIS-REx побив власний рекорд висоти біля Бенну: раніше він перебував на орбіті заввишки 1,3 кілометра. Більш того, жодна міжпланетна станція не працювала на настільки близькій до поверхні небесного тіла орбіті.
Вийшовши на нову орбіту, апарат почав новий етап своєї місії, який отримав назву Orbital B. Він пробуде на цій орбіті до другого тижня серпня, після чого знову підніметься на висоту 1,3 кілометра. Команда місії використає дані, отримані в ході Orbital B, для того, щоб оцінити безпеку забору зразків у кожній вибраній точці.
Апарат також буде займатися картографуванням астероїда і вивчить склад поверхневого шару Бенну за допомогою бортових спектрометрів.
OSIRIS-Rex буде займатися збором зразків і даних про астероїд, які потім доставить на Землю. Повернення апарату на планету заплановано на 2023 рік.
Місія станції у астероїда триватиме до 2021 року, а потім він почне зворотний рух до Землі. За час перебування на орбіті астероїда OSIRIS-Rex повинен зробити знімки астероїда, скласти карту і один раз торкнутися його поверхні для того, щоб зібрати зразки грунту.