У месенджері Telegram з'явилися нові інструменти. Серед них - анонімні коментарі, захист контенту груп та каналів від збереження та копіювання та можливість встановити таймер деактивації сесій на певних пристроях. Інформація про нові функції опублікована у блозі месенджера.
Захист контенту груп та каналів
Творці каналів та груп можуть заборонити користувачам зберігати фото та відео, пересилати повідомлення та робити знімки екрана. Увімкнути захист від копіювання та пересилання можна, натиснувши «Тип групи/каналу» > «Заборонити копіювання».
Видалення листування за певний період
Можливість назавжди видаляти свої повідомлення в Телеграмі є вже давно, а тепер з'явилася функція для видалення повідомлень за певний період. Щоб відкрити календар для вибору періоду, натисніть на плашку з датою, яку видно під час прокручування повідомлень у чаті. Потім виберіть період для очищення. Видалення повідомлень за певні дні доступне лише в особистих чатах, однак у будь-якому чаті можна налаштувати автоматичне видалення повідомлень через день, тиждень або місяць після публікації.
Захід у Telegram на комп'ютері через QR-код
Тепер на смартфоні можна натиснути кнопку «Підключити дексктоп-девайс» і підключитися через QR-код, що показався у браузері.
Таймер для деактивації сесій і віддалене керування
Якщо ви використовуєте Телеграм з кількох пристроїв, для деяких з них (наприклад, робочого комп'ютера) можна встановити час, через який Телеграм «вийде» за вас з облікового запису. Також, натиснувши на пристрій у списку, можна встановити, чи дозволено пристрою приймати дзвінки та нові секретні чати.
Анонімні коментарі
Люди, які є адміністраторами у каналах та групах, можуть писати коментарі від імені цих груп, щоб не привертати зайвої уваги до особистого облікового запису.
Авторизація через дзвінок
На деяких пристроях можливий швидкий вхід без СМС – за допомогою введення останніх цифр номера, з якого надійшов дзвінок від Telegram.
Відповіді на заявки до груп
Якщо після відправки заявки на вступ до групи з вами зв'язався її адміністратор, вгорі чату буде вказано назву групи. Адміністратори-боти також отримали можливість написати користувачам, які не писали роботу першими, але подали заявку в чат, де бот є адміністратором.
Нові колірні теми
Кожна з нових восьми тем має денну та нічну версії, використовуються кольорові градієнти для блоків повідомлень та анімовані фони з унікальними візерунками. Елементи нових тем можна змінити на свій смак, наприклад, вибрати інші кольори або візерунок.
Розпізнавання тексту на фото
Для пристроїв з iOS 13 і вище тепер підтримується розпізнавання англомовного тексту на отриманих або надісланих фото - можна швидко виділити або скопіювати потрібний фрагмент без передруку його вручну. Розпізнавання зображення відбувається конфіденційно, без надсилання даних на сервер. Зараз доступна лише англійська мова, але список обіцяють розширити.
Форматування тексту у підписах до медіа
Тепер у підписах до фото можна форматувати текст, як у звичайних повідомленнях: робити жирним, курсивом, додавати посилання тощо.