Зозуля забив другий гол у сезоні за "Альбасете"

Зозуля забив другий гол у сезоні за "Альбасете" Зозуля вивів "Альбасете" вперед © Marca
Гол українця не допоміг команді перемогти.

Український нападник "Альбасете" Роман Зозуля відзначився забитим голом у матчі п'ятого туру Сегунди.

Команда українця приймала "Кадіс" і після першого тайму вела в рахунку 1:0. Однак втримати переможний рахунок команда українця не змогла. На 91-й хвилині гол забив Ромера.

Цей гол став для екс-форварда збірної України другим в сезоні. Раніше він зумів вразити ворота "Кордоби".

Нагадаємо, в липні Зозуля підписав новий контракт з "Альбасете".