"Зоря" стартувала в Лізі конференцій з нічиєї проти "Гента"

© ФК "Заря"
Луганці провели складний матч і змогли заробити очко.

21 вересня луганська "Зоря" зустрічалася з бельгійським "Гентом" у матчі першого туру групового етапу Ліги конференцій сезону-2023/24.

Поєдинок проходив у польському Любліні, а команди не змогли визначити переможця – 1:1.

У першому таймі бельгійці володіли перевагою та створили низку моментів, але рахунок відкрити не змогли. Гості продовжували домінувати і таки забили на 67-й хвилині, коли Кейперс ударом у дотик завершив простріл від партнера.

"Зорі" вдалося провести гольову атаку вже за кілька хвилин: Кирюханцев з флангу перевів м'яч у центр штрафного майданчика "Гента", звідки влучно в нижній кут воріт пробив Герреро.

Наприкінці поєдинку гості активно йшли вперед, а Кейперс пробив у стійку, але "Зоря" змогла втримати нічийний рахунок проти фаворита групи.

"Зоря" – "Гент" – 1:1

Голи: Герреро, 70 – Кейперс, 67

"Зоря": Турбаєвський, Кирюханцев, Боль, Джордан, Снурніцин, Антюх (Венделл, 77), Яцик, Мишньов (Мічін, 77), Вантух, Нагнойний (Волошин, 77), Герреро

"Гент": Руф, Фадіга (Фофана, 62), Кандусс, Ватанабе, Торунаріга, Геркенс (Гюльсагер, 62), Де Сарт (Гандельман, 61), Кумс, Браун (Сімуаз, 77), Кейперс, Тіссудалі

Попередження: Кирюханцев – Де Сарт

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

У другому турі підопічні Валерія Кривенцова зіграють у гостях проти ісландського "Брейдабліка" 5 жовтня.

Група B

Нагадаємо, "Зоря" потрапила до групового етапу Ліги конференцій після того, як програла в раунді плей-офф кваліфікації Ліги Європи чеській "Славії".

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" програв "Порту" у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів.