З'явилося відео секретного матчу збірної України проти польської "Лехії"

Українці здобули перемогу.

Українська асоціація футболу на своєму офіційному ютуб-каналі опублікувала відео найкращих моментів товариського матчу збірної України проти польської "Лехії".

Товариська гра у Гданську на стадіоні Polsat Plus Arena завершилася перемогою підопічних Сергія Реброва з рахунком 2:0.

У першому таймі на 24-й хвилині забив Олександр Пихаленок, а остаточний рахунок на 58-й хвилині встановив Єгор Назаріна. Варто зазначити, що у старті "Лехії" на поле вийшли українці Богдан Сарнавський, Іван Желізко та Максим Хлань.

Зазначимо, що поєдинок не транслювався та проходив у закритому режимі, щоб не надавати інформацію збірній Італії, яка стане суперником команди Реброва у заключному матчі кваліфікації Євро-2024.

Раніше повідомлялося про те, що на вирішальному матчі відбору Євро-2024 Україна – Італія у Німеччині очікується аншлаг.