Зіркова українська легкоатлетка Бех-Романчук виграла срібло чемпіонату світу

Зіркова українська легкоатлетка Бех-Романчук виграла срібло чемпіонату світу © НОК України
Українка була близькою до золота.

У п'ятницю, 25 серпня, у Будапешті відбувся фінал чемпіонату світу-2023 з легкої атлетики у секторі для потрійного стрибка.

Зіркова українка Марина Бех-Романчук до останньої спроби лідирувала зі стрибком на 15.00 метрів, проте в останньому стрибку її випередила представниця Венесуели Юлімар Рохас (15.08 м).

Бех-Романчук принесла Україні першу медаль турніру в Угорщині та показала свій найкращий результат у сезоні.

Нагадаємо, Бех-Романчук є однією із топових українських легкоатлеток. У її активі нагороди різних чемпіонатів світу та Європи, Діамантової ліги та інших турнірів.

У 2022 році Бех-Романчук стала чемпіонкою Європи у потрійному стрибку, а на ЧС у приміщенні здобула срібну нагороду.

Раніше повідомлялося про те, що українські легкоатлетки вибороли дві медалі на етапі Діамантової ліги в Монако.