Зінченко став триразовим чемпіоном Англії з "Манчестер Сіті"

Зінченко став триразовим чемпіоном Англії з Зінченко є основним футболістом "Манчестер Сіті" © goal.com
Український футболіст здобув дев'ятий трофей з клубом.

Футболіст збірної України Олександр Зінченко став чемпіоном Англії з "Манчестер Сіті" в сезоні-2020/21.

"Городяни" достроково завоювали титул після того, як "Манчестер Юнайтед" поступився "Лестеру" (1:2) і втратив математичні шанси на перше місце.

"Манчестер Сіті" виграв англійську Прем'єр-лігу втретє за чотири роки. Всі ці чемпіонства відбулися за участю Зінченка. У нинішньому сезоні на його рахунку 18 матчів у чемпіонаті.

Українець завоював дев'ятий трофей у складі англійського клубу. На рахунку Зінченка тепер три титули в АПЛ, один Кубок Англії, чотири Кубки ліги і один Суперкубок Англії.

Нагадаємо, "Манчестер Сіті" в кінці місяця зустрінеться з "Челсі" у фіналі Ліги чемпіонів - це може бути десятий титул для українця в команді Пепа Гвардіоли.

Раніше повідомлялося про те, що Зінченко увійшов до команди тижня Ліги чемпіонів за версією WhoScored.