Журавок завоювала "срібло" чемпіонату Європи з біатлону

Журавок завоювала "срібло" чемпіонату Європи з біатлону Журавок допустила один промах © biathlon.com.ua
Українка стала другою в індивідуальній гонці.

На чемпіонаті Європи з біатлону в Раубічах (Білорусь) відбулася жіноча індивідуальна гонка за участю біатлоністок збірної України.

Українка Юлія Журавок виграла срібну медаль. Журавок допустила один промах і програла переможниці 32 секунди на фініші.

Валентина Семеренко показала 11-й час, у неї 4 промахи і відставання від переможниці 3 хвилини і 10 секунд. У Анастасії Меркушиної 18-й результат з 5 промахами, вона поступилася золотій медалистці 4 хвилини і 3 секунди.

Перемогу здобула Ханна Еберг зі Швеції, "бронза" - у Ірини Кривко з Білорусі.