Жіноча збірна України виграла "бронзу" чемпіонату світу з баскетболу 3х3

Жіноча збірна України виграла "бронзу" чемпіонату світу з баскетболу 3х3 Українські баскетболістки посіли третє місце © ФБУ
Збірна України виграла матч за третє місце.

Жіноча збірна України перемогла команду Нідерландів у матчі за третє місце на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3 - 15:13. Турнір проходив у французькому Нанті.

Суперниці першими відкрили рахунок, але українки нав'язали боротьбу, зрівняли рахунок і вийшли вперед.

На початку заключної хвилини рахунок був рівний - 13:13. Українки зуміли стримати атаки суперниць, а за 5 секунд до кінця Завідна реалізувала два штрафних, які і стали переможними для України.

Перемогу на турнірі здобула Росія, якій у фіналі вдалося обіграти Угорщину (19:12).

Матч за третє місце

Україна - Нідерланди - 15:13

Варто відзначити, що в баскетболі 3х3 за звичайне потрапляння дають 1 очко, за влучання з-за дуги - 2 очки. Матч триває 10 хвилин чистого часу. Команда, яка набрала 21 очко, автоматично стає переможцем.

Раніше жіноча збірна України програла Словаччині в 1/8 фіналу Євробаскету-2017.