Збірна України з футболу програла Франції з рахунком 1:4

Збірна України з футболу програла команді Франції у товариському матчі з рахунком - 1:4.

Поєдинок пройшов у Донецьку, на стадіоні «Донбас-Арена».

Перший м'яч у матчі забив українець Анатолій Тимощук на 53-й хвилині. Потім рахунок зрівняв француз Гамейро - на 58-й хвилині.

Кінець гри українці відверто провалили: на 87-й хвилині забив гравець гостей Мартен, потім на 89-й хвилині - Кабул, а вже у додатковий час - на 92-й хвилині матчу - Мартен зробив «дубль», довівши рахунок у матчі до розгромного 1:4.

Нагадаємо, 1 червня збірна України виграла у команди Узбекистану у Києві з рахунком 2:0.

Матч у Донецьку був другим товариським матчем після повернення на посаду головного тренера збірної України Олега Блохіна.