Збірна України з футзалу програла Іспанії

Збірна України з футзалу програла Іспанії Україна вела у рахунку 2:0 © ФФУ
Чемпіони Європи вирвали перемогу на останніх хвилинах.

Сьогодні, 29 січня, збірна України з футзалу у Києві в товариському матчі програла чинним чемпіонам Європи – Іспанії з рахунком 2:4.

Підопічні Олександра Косенка зуміли відкрити рахунок на 9 хвилині, коли відзначився Сергій Журба. Подвоїти перевагу господарям вдалося за шість хвилин до кінця зустрічі зусиллями Ігоря Корсуна.

Вже через кілька хвилин гості зуміли відновити інтригу завдяки голу Романа Усіна, а через 2 хвилини іспанець оформив дубль і рахунок у матчі став рівним.

В кінцівці гри діючі чемпіони Європи забили ще двічі, тим самим вирвавши перемогу в поєдинку.

Відзначимо, що в кінці першого тайму головний тренер Іспанії збирався забрати команду з паркету через грубі фоли українців.