Збірна України U-19 пробилася у фінальну частину Євро-2018 з футболу

Збірна України U-19 пробилася у фінальну частину Євро-2018 з футболу Турнір пройде в липні © ФФУ
Українці оформили вихід на останніх хвилинах заключної зустрічі.

Збірна України U-19 перемогла однолітків з Румунії (2:1) у третьому турі еліт-раунду відбору на Євро-2018.

Україні потрібно було обов'язково перемагати Румунію, щоб виходити на Євро-2018.

На 77-й хвилині хавбек Румунії Моруцан відкрив рахунок в матчі, але відразу ж після цього отримав другу жовту картку і був вилучений. Через 7 хвилин рахунок у матчі зрівняв Сафронов.

На другій додатковій хвилині Миколенко забив переможний гол у зустрічі.

Україна U-19 – Румунія U-19 – 2:1

Голи: Сафронов, 84, Бондар, 90+2 – Моруцан, 77.

Україна U-19: Кучерук, Снурницын, Бондар, Миколенко, Корнієнко, Хахльов, Дрішлюк, Сафронов, Булеца (Ременюк, 74), Кащук, Супряга (90+5).

Ця перемога дозволила Україні виграти групу еліт-раунду відбору на Євро-2018 і стати однією з восьми команд, які зіграють у фінальній частині чемпіонату Європи у Фінляндії.

Фінальна стадія Євро-2018 пройде 16-29 липня. Жеребкування відбудеться 30 травня.

Раніше УЄФА зарахував технічну поразку юнацької збірної України в матчі з Сербією.