Збірна України через грубу помилку не втримала перемогу над Фінляндією

Збірна України через грубу помилку не втримала перемогу над Фінляндією Україна була близька до перемоги над фінами © УАФ
Українці не втримали переможний рахунок у кінцівці гри.

У неділю, 28 березня, в Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" збірна України в рамках 2-го туру відбіркового циклу на чемпіонат світу-2022 зустрічалася з Фінляндією.

Поєдинок завершився внічию з рахунком 1:1.

Перший тайм завершився без голів, але з перевагою господарів поля. У другому таймі українці довго володіли м'ячем, але до гострих моментів справа доходила рідко. Тільки на 80-й хвилині збірна України повела в рахунку, коли Караваєв прострілив з флангу, а Мораєс в дотик відправив м'яч у сітку воріт.

Коли здавалося, що перемога у підопічних Андрія Шевченка вже в кишені, сталася катастрофа. Забарний віддав слабкий пас назад, після чого Миколенко програв боротьбу Пуккі і сфолив на форварді гостей - арбітр видалив українського захисника і призначив пенальті. Сам Пуккі реалізував покарання і приніс фінам нічию.

Україна - Фінляндія - 1:1
Голи: Мораєс, 80 - Пуккі, 89 (з пенальті)

Україна: Бущан, Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Малиновський, Макаренко (Коваленко, 78), Зінченко, Зубков (Марлос, 58), Яремчук (Мораес, 67), Соболь

Фінляндія: Йоронен, Гранлунд (Алхо, 17), Тойвіо, Араюурі, О'Шонессі, Райтала (Хямяляйнен, 76), Кауко (Пог'янпало, 68), Камара, Шуллер (Тейлор, 76), Пуккі, Лод

Попередження: Матвієнко, Соболь, Бущан - Камара, Тойвіо

Вилучення: Миколенко, 88

Огляд матчу

Нагадаємо, в першому турі відбору українці розійшлися миром з Францією (1:1). У наступному матчі збірна України 31 березня прийматиме Казахстан.

Україна - Фінляндія: ключові моменти матчу, відео голів.