Збірна України з футзалу програла Росії та битиметься за бронзу Євро-2022

Збірна України з футзалу програла Росії та битиметься за бронзу Євро-2022 Україна побореться за бронзу турніру © uefa.com
Українські футзалісти дали бій супернику.

В Амстердамі відбувся півфінал чемпіонату Європи-2022 з футзалу, в якому збірна України зустрічалася з Росією.

Підопічні Олександра Косенка програли з рахунком 2:3.

Перші два голи забили росіяни зусиллями Соколова та Афанасьєва, але Сірий швидко скоротив відставання ще до перерви.

У середині другого тайму росіяни забили третій м'яч, після чого українці практично постійно діяли із п'ятим польовим замість воротаря. Абакшину вдалося знову скоротити відставання на 35-й хвилині, а наприкінці Корсун заробив пенальті.

Капітан збірної України Шотурма підійшов до точки, але не зміг переграти російського воротаря.

Україна - Росія - 2:3

Голи: 0:1 - 2, Соколов, 0:2 - 15, Афанасьєв, 1:2 - 16, Сірий, 1:3 - 31, Ніязов, 2:3 - 35, Абакшин

Збірна України тепер зіграє у матчі за третє місце з Іспанією, яка у своєму півфіналі програла Португалії (2:3). Гра за бронзу пройде 6 лютого, початок - о 15:30.

Нагадаємо, що у чвертьфіналі українці вважалися аутсайдерами, але змогли обіграти Казахстан (5:3). Українська збірна пробилася до півфіналу Євро вперше за 17 років.