Збірна України вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з футзалу

Збірна України вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з футзалу © futsal.com.ua
Українці потрапили у вісімку найкращих збірних світу.

У вівторок, 24 вересня, збірна України з футзалу зіграла проти Нідерландів до 1/8 фіналу чемпіонату світу в Узбекистані.

Українські футзалісти здобули перемогу з рахунком 3:1. У першому таймі відзначився Михайло Зварич, а вже після перерви Нідерланди відігралися зусиллями Бузамбу, але за дві хвилини Україна знову вийшла вперед завдяки голу Андрія Мельника.

Наприкінці поєдинку нідерландці випустили п'ятого польового гравця, а українці скористалися помилкою та зробили рахунок 3:1 – за 37 секунд до кінця гри Мельник оформив дубль.

Нідерланди – Україна – 1:3

Голи: Бузамбу, 29 – Зварич, 6, Мельник, 31, 40

Таким чином, збірна України вийшла до чвертьфіналу ЧС, де зіграє з переможцем пари Іспанія – Венесуела.

Нагадаємо, у групі збірна України програла Аргентині та обіграла збірні Анголи та Афганістану.

Раніше повідомлялося про те, що ЗСУ на фронті ліквідували титулованого російського футзаліста.