Збірна України з перемоги стартувала на молодіжному Євро-2023

Українці впоралися з хорватами.

21 червня збірна України U-21 провела перший матч у фінальній частині молодіжного чемпіонату Європи-2023.

У першому турі групи B команда Руслана Ротаня зустрічалася із Хорватією. Поєдинок у Бухаресті завершився перемогою українців із рахунком 2:0.

Героєм матчу став півзахисник Олексій Кащук. Гравець "Шахтаря" на 19-й хвилині зробив сольний прохід і переграв воротаря, а на старті другого тайму зробив ідеальну подачу на Данила Сікана, який переправив м'яч у ворота ударом головою.

Хорвати мали кілька небезпечних моментів, але точності їм так і не вистачило, щоб засмутити воротаря Анатолія Трубіна.

Україна U-21 – Хорватія U-21 – 2:0

Голи: Кащук, 19, Сікан, 48

Україна U-21: Трубін, Сич, Батагов, Таловєров, Вівчаренко, Бондаренко, Бражко (Желізко, 83), Кащук (В’юнник, 71), Криськів (Очеретько, 70), Брагару (Назаренко, 62), Сікан (Судаков, 83)

Хорватія U-21: Котарскі, Сігур, Франьїч, Перкович, Чоліна (Шего, 58), Булат, Пршир (Годжа, 84), Качавенда (Стойкович, 58), Батуріна, Бельйо (Шимич, 84), Фріган (Відович, 73)

Попередження: Качавенда, Стойкович

Відеоогляд матчу

24 червня збірна України зустрінеться з Румунією, а 27 червня зіграє з Іспанією. Усі свої матчі українці проводять у Бухаресті.

Три найкращі команди турніру, окрім Франції та Англії, отримають путівки на Олімпіаду-2024.

Молодіжна збірна України на Євро-2023: календар матчів, положення у групі.