Збірна України пропустила сім голів від Франції в товариському матчі

Збірна України пропустила сім голів від Франції в товариському матчі Жиру оформив дубль
Команда Андрія Шевченка в ослабленому складі не змогла чинити опір чемпіонам світу.

7 жовтня в Парижі на "Стад де Франс" відбувся товариський матч між збірними Франції та України, який завершився розгромною перемогою господарів з рахунком 7:1.

Вже на 9-й хвилині Камавінга вивів французів вперед, а до кінця першого тайму дубль оформив Жиру. Також Миколенко записав на свій рахунок автогол.

На старті другої половини гри Циганков скоротив розрив у рахунку - 4:1. На 65-й хвилині п'ятий м'яч збірної Франції забив Толіссо. На заміну у господарів вийшли Мбаппе і Грізманн, які встановили остаточний рахунок. Перший потужним ударом вразив дев'ятку воріт Бущана, а другий завдав дальнього удару, після якого м'яч від ноги захисника Забарного залетів у ворота.

Для української збірної ця поразка стала найбільшою в історії.

Франція - Україна - 7: 1
Голи: Камавінга, 9, Жиру, 24, 34, Миколенко, 39 (автогол), Толіссо, 65, Мбаппе, 82, Грізманн, 87 - Циганков, 53

Франція: Манданда (Маньян, 46), Павар, Упамекано (Варан, 46), Ленгле, Дінь, Н'Зонзі, Камавінга (Погба, 59), Толіссо, Ауар (Грізманн, 59), Мартіаль (Мбаппе, 46), Жиру (Бен Йеддер, 74)

Україна: Бущан, Конопля, Забарний, Миколенко (Чеберко, 46), Михайличенко (Соболь, 46), Шапаренко, Харатін, Макаренко (Шепелєв, 62), Малиновський (Циганков, 46), Ярмоленко (Яремчук, 62), Зубков (Безус, 71)

Попередження: Малиновський, Харатін, Конопля

Збірна України грала в ослабленому складі. Через травми та коронавірус в команду не прибули всі футболісти "Шахтаря". Також вже у Франції позитивні тести на COVID-19 отримали воротарі Андрій Лунін і Юрій Паньків.

10 жовтня збірна України прийматиме Німеччину, а 13-го - Іспанію в Лізі націй.

Раніше повідомлялося про те, що до збірної України викликаний воротар "Зорі".