Збірна України програла другий поспіль матч у кваліфікації Євробаскету-2025

Збірна України програла другий поспіль матч у кваліфікації Євробаскету-2025 © ФБУ
Українці поступилися у Латвії.

Чоловіча збірна України з баскетболу провела другий матч у кваліфікації Євробаскету-2025.

Українці програли у номінально домашньому поєдинку у Латвії команді Португалії з рахунком 77:79.

Українські баскетболісти провалили дві перші чверті, однак у третій зуміли відіграти 15-очковий відрив, але сил вирвати перемогу на четвертому відрізку команді Степановського не вистачило.

Україна - Португалія - 77:79 (16:26, 16:21, 27:15, 18:17)

Україна: Ковляр (17+10 передач), Войналович (16), Бобров (12+8 підбирань), Пустовий (11), Петров (10+7 підбирань), Ткаченко (6), Крутоус (3), Зотов (2)

Для України це друга поразка у відборі на Євробаскет. У попередньому матчі українці програли словенцям. Наступні два відбіркові поєдинки Україна проведе у листопаді 2024 року.

Нагадаємо, українська збірна на останньому Євробаскеті-2022 зупинилася на стадії 1/8 фіналу, а найкращим виступом в історії збірної є чвертьфінал чемпіонату Європи у 2013 році.

Раніше повідомлялося про те, що українські баскетболісти відвідали поранених бійців ЗСУ у Латвії.