Збірна України програла Чехії у Лізі націй © EPA-EFE/MARTIN DIVISEK
Команда Сергія Реброва залишається без очок.

Збірна України з футболу у другому турі групового етапу Ліги націй зустрічалася на виїзді з Чехією.

Поєдинок у Празі завершився перемогою господарів поля з рахунком 3:2.

Чехи активно розпочали поєдинок і до середини тайму повели у рахунку: Шапаренко подарував м'яч Соучеку, який пробив, а м'яч у ворота підправив Шульц.

Українці зрівняли рахунок, коли Шапаренко навісив, а Ванат випередив захисника та розстріляв ворота чехів ударом головою. Ще до перерви Чехія знову повела у рахунку: захисники винесли м'яч після навісу, а Шульц опинився першим на відскоку та оформив дубль.

Після перерви збірна України більше атакувала, але до реальної гостроти справа доходила нечасто, а чехи забили втретє. Матвієнко зіграв рукою, арбітр переглянув повтор і призначив пенальті, який реалізував Соучек – 3:1.

На 84-й хвилині відставання в рахунку скоротив Судаков після навісу від Циганкова, проте на більше сил у команди Сергія Реброва не вистачило.

Чехія – Україна – 3:2

Голи: Шульц, 21, 45+2, Соучек, 80 (з пенальті) – Ванат, 37, Судаков, 84

Чехія: Коварж, Вітік, Крейчі, Зелени, Цоуфал, Соучек, Черв (Крал, 89), Провод (Лінгр, 65), Черни (Гложек, 65), Шульц (Кушей, 80), Хори (Шик, 80)

Україна: Трубін, Тимчик, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Шапаренко (Судаков, 69), Степаненко (Яремчук, 79), Зінченко (Піхальонок, 84), Ярмоленко (Циганков, 68), Ванат (Маліновський, 80), Мудрик

Попередження: Крейчі, Вітік, Черни, Соучек, Зелени – Судаков, Яремчук

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

Для збірної України це друга поспіль поразка у Лізі націй. У першому матчі команда програла Албанії з рахунком 1:2. Наступний поєдинок українці проведуть 11 жовтня проти Грузії.

Раніше повідомлялося про те, що клуб АПЛ вирішив віддати футболіста збірної України в оренду.