Збірна США в четвертий раз поспіль виграла баскетбольний турнір Олімпіади

Збірна США в четвертий раз поспіль виграла баскетбольний турнір Олімпіади Американські баскетболісти розібралися з Францією у фіналі © МОК
Американці в фіналі здолали французів.

У суботу, 7 серпня, на літніх Іграх в Токіо відбувся фінал баскетбольного турніру серед чоловіків.

В золотому матчі збірна США здолала Францію з рахунком 87:82.

Найрезультативнішим гравцем фіналу став зірковий форвард "Бруклін Нетс" Кевін Дюрант - на рахунку 32-річного баскетболіста 29 очок.

Франція - США - 82:87 (18:22, 21:22, 24:27, 19:16)

Франція: Фурньє (16), Гобер (16 + 8 підбирань), Ябуселе (13), Де Коло (12 + 7 передач), Ніколя Батум (5) - старт; Луваву-Кабарро (11), Нілікіна (5), Фалло (4), Ертель (0), Пуар'є (0).

США: Дюрант (29), Холідей (11), Ліллард (11), Адебайо (6 + 7 підбирань), Букер (2) - старт; Тейтум (19 + 7 підбирань), Лавін (5), Міддлтон (4), Грін (0).

Для США це четверта поспіль перемога на Іграх - американська команда не віддає золоті медалі, починаючи з Олімпіади-2008 в Пекіні.

Раніше повідомлялося про те, що украінкскіе каноісткі Лузан і Четверікова завоювали срібло Олімпіади в Токіо.