Збірна Канади захистила титул чемпіона світу з хокею

Збірна Канади захистила титул чемпіона світу з хокею Канада обіграла Фінляндію © IIHF
Канадці у фіналі обіграли фінів, а "бронзу" виборола збірна Росії.

У Москві відбувся фінальний матч чемпіонату світу з хокею, в якому зустрічалися збірні Канади та Фінляндії. Канадці здобули перемогу і захистили титул чемпіонів світу.

Перемогу канадській збірній принесли шайби, закинуті в першому і третьому періодах. Вони на рахунку МакДевіда (на 12-й хвилині) і Дюшена. Останній забив вже на 60-й хвилині у порожні ворота. Голкіпер канадців Тальбо відбив всі 16 кидків по своїх воротах.

Фінляндія - Канада - 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

У матчі за бронзові нагороди Росія розгромила США з рахунком 7:2. Дубль у росіян зробив Мозякин, по шайбі закинули Войнов, Телегін, Дадонов, Панарін і Шипачьов.

Росія - США - 7:2 (2:0, 3:1, 2:1)

Найкращим бомбардиром чемпіонату світу став нападник збірної Росії Вадим Шипачьов, який у 10 матчах на турнірі закинув 6 шайб і зробив 12 результативних передач.

Нагадаємо, у півфіналі Фінляндія обіграла Росію, а канадці пройшли США.