Збірна Італії побила світовий футбольний рекорд за часом без пропущених голів

Збірна Італії побила світовий футбольний рекорд за часом без пропущених голів Італія встановила рекорд в матчі Євро-2020 © uefa.com
Італійці не пропускали понад 1144 хвилин поспіль.

Збірна Італії в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 проти Австрії (2:1) побила світовий рекорд за часом без пропущених м'ячів.

Італія понад 1144 хвилин поспіль не пропускала м'ячів, що є світовим рекордом для національних збірних. Попереднє досягнення також було встановлено італійцями, які які не пропускали 1143 хвилини поспіль з 1972 по 1974 рік.

Нагадаємо, збірна Італії вийшла в плей-офф Євро-2020 з першого місця групи А, набравши максимальну кількість очок. Підопічні Манчіні обіграли Туреччину (3:0), Швейцарію (3:0) і Уельс (1:0). У чвертьфіналі італійці зустрінуться з переможцем пари Бельгія - Португалія.

Раніше повідомлялося про те, що Данія розгромила Уельс і стала першим чвертьфіналістом Євро-2020.

Підписуйтесь на телеграм-канал ZN.UA про Євро-2020 .