Європейські ігри. Всі результати України в третій день

Європейські ігри. Всі результати України в третій день Жан Беленюк виграв "срібло" © НОК України
Українці завоювали на Евроіграх ще дві нагороди, обидві на рахунку наших борців.

14 червня на перших Європейських іграх, які проходять у Баку, було розіграно 11 комплектів медалей. Українці поповнили скарбничку збірної двома нагородами. Борці Дмитро Пишков і Жан Беленюк завоювали "бронзу" і "срібло" відповідно.

Всі результати українців:

ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

Чоловіки, К1, 1000 метрів

Українець Віталій Цуркан показав п'ятий результат у попередньому заїзді, а потім шостий - у кваліфікації, і вийшов у фінал B.

Жінки, К4, 500 метрів

Українська команда (Інна Гріщун, Марія Кічасова, Марія Повх, Анастасія Тодорова) посіла третє місце попередніх заїздах, відставши тільки від німкень і британок, і одразу ж кваліфікувалася у фінал.

Чоловіки, С2, 1000 метрів

Дует у складі Дмитра Янчука та Тараса Мінчука став третім у попередньому заїзді і також напряму кваліфікувався у фінал.

Чоловіки, К2, 1000 метрів

Ігор Трунов і Олександр Сенкевич в попередніх заїздах стали тільки восьмими і вибули зі змагань.

Жінки, К1, 500 метрів

Світлана Римкевіч зуміла кваліфікуватися до півфіналу, проте там значно погіршила свій результат і не змогла продовжити змагання.

Жінки, К2, 500 метрів

Вибув зі змагань також дует Анастасії Горлової та Людмили Глушко. Дівчата стали шостими в попередніх заїздах.

СПОРТИВНА ГІМНАСТИКА

Жінки, кваліфікація, командні та особисті змагання

Наша команда у складі Ангеліни Кислої, Христини Саньковой та Яни Федорової зайняла тринадцяте місце після опорного стрибка і вправ на брусах. В абсолютній першості Кисла показала шістнадцятий результат, а Санькова - сорок четвертий.

Чоловіки, кваліфікація, командні та особисті змагання

Куди успішніше в кваліфікації виступили наші чоловіки. Олег Верняєв, Микита Єрмак та Ігор Радівілов принесли Україні першу сходинку в кваліфікаційному етапі після вправ на кільцях, на коні і вільних вправах. В абсолютній першості лідером кваліфікації став Верняєв, а Єрмак розташувався на чотирнадцятій сходинці. Також відзначимо, що у вправах на кільцях другий результат показав Радівілов.

1. Україна 88.568

2. Росія 88.199

3. Азербайджан 86.098

КАРАТЕ

Чоловіки, кваліфікаційний раунд, категорія до 84 кг

Українець Ярослав Горуна у кваліфікаційних змаганнях пройшов представників Франції (1:0) і Азербайджану (6:3), але спіткнувся на представнику Греції Георгіосу Тсаносу (0:8). На цьому змагання для Горуни закінчилися.

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

Жінки, командні змагання

Українки (Тетяна Біленко, Ганна Гапонова, Маргарита Песоцька) у чвертьфіналі обіграли шведок (3:0), а потім програли представницям Нідерландів (2:3). Матч за "бронзу" відбудеться 15 червня.

ТРИАТЛОН

Чоловіки, фінал

Єгор Мартиненко став десятим, Олексій Сюткін - пятнадцатим, а Іван Іванов - двадцять восьмим.

ВОДНЕ ПОЛО

Чоловіки, груповий етап, група А

Україна - Франція - 3:12

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

Вагова категорія до 66 кг

Денис Демянков дійшов до поєдинку за "бронзу", але там поступився представнику Словаччини Іштвану Леваю (1:3).

Вагова категорія до 75 кг

Дмитро Пишков став бронзовим призером Європейських ігор!

Поєдинок за "бронзу"

Дмитро Пишков - Паскаль Айзеле, Німеччина - 3:1.

Вагова категорія до 85 кг

Жан Беленюк дістався до фіналу, де поступився, але приніс Україні третю медаль на Європейських іграх!

Жан Беленюк - Давид Чакветадзе, Росія - 1:2

Додамо, що в загальному медальному заліку Україна поки займає десяте місце. Лідирують азербайджанці, у яких вже 13 нагород.