"Ворскла" розгромно поступилася "Спортінгу" в заключному матчі Ліги Європи

"Ворскла" розгромно поступилася "Спортінгу" в заключному матчі Ліги Європи Всі голи були забиті в першому таймі © ФК Ворскла
Полтавці не зуміли нав'язати боротьбу більш іменитому супернику.

Сьогодні, 13 грудня, в Лісабоні відбувся поєдинок заключного туру групового етапу Ліги Європи, в якому місцевий "Спортинг" розгромно обіграв полтавську "Ворсклу".

Поєдинок на "Жозе Алваладе" не мав ніякого турнірного значення для команд і завершився розгромною перемогою господарів поля з рахунком 3:0.

Фреді Монтеро на 17-й хвилині відкрив рахунок ударом головою, Мігель Луїш на 35-й хвилині подвоїв перевагу, а в кінцівці першого тайму Ардін Даллку забив у власні ворота.

"Спортинг" – "Ворскла" – 3:0

Голи: Монтеро, 18, Луїш, 35, Даллку, 45 (з пенальті).

"Спортинг": Сален, Рістовскі (Тьєррі Коррейя, 64), Коатес, Анде Пінту, Петрович, Акунья, Бруну Фернандеш (Бруну Паш, 73), Жоване Кабрал, Мігель Луїш, Карлуш Мане, Монтеро (Педру Маркеш, 59).

"Ворскла": Ткаченко, Пердута, Чижов, Даллку (Коломоєць, 46), Артур (Кані, 78), Скляр, Саків, Ребенок, Чеснаков, Габелок, Ніколас Карека (Сергійчук, 68).

Попередження: Петрович.

Нагадаємо, сьогодні, 13 грудня, "Динамо" в Києві мінімально програло чеському "Яблоньцю".