"Ворскла" обіграла "Шахтар", але покинула Кубок України

"Ворскла" обіграла "Шахтар", але покинула Кубок України "Шахтар" втримав перевагу першого матчу © ФК Шахтер
Полтавчани зуміли здолати фаворита, однак за сумою двох зустрічей "гірники" все одно вийшли в передостанню стадію турніру.

Сьогодні, 27 березня, відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Кубка України між "Шахтарем" і "Ворсклою". Поєдинок на київській "Оболонь-Арені" завершився перемогою команди Василя Сачка - 2:1.

"Гірники" до середини першого тайму заволоділи перевагою, однак тут же пропустили зі штрафного - на 28-й хвилині ідеальний постріл вдався Дмитру Хльобасу. Далі "Шахтар", який був номінальним господарем поля, продовжував тиснути на оборону суперника, що дало результат у другому таймі, коли донеччани заробили пенальті, який реалізував Бернард.

В кінцівці кілька разів "Ворсклу" виручав воротар Непогодов, а ось кіпер "Шахтаря" Сарнавський пропустив переможний для гостей м'яч на 89-й хвилині - дубль оформив Хльобас. Тим не менше, перемога не дозволила полтавській команді пройти далі, так як в першому поєдинку підопічні Луческу розгромили суперника - 4:0.

"Шахтар" - "Ворскла" - 1:2 (перший матч - 4:0)
Голи: Бернард, 67 (з пенальті) - Хльобас, 28, 89

"Шахтар": Сарнавський, Кобін, Ордець, Кривцов, Ізмаїлі, Малишев, Дентіньо, Тайсон (Едуардо, 69), Бернард, Нем (Ферейра, 65), Гладкий (Марлос, 65)

"Ворскла": Непогодов, Сімінін, Даллку, Довгий, Скляр (Ткачук, 57), Чеснаков, Коломоєць, Ребенок, Хльобас, Пердута (Квасний, 78), Ковпак (Сапай, 46)

Нагадаємо, в інших чвертьфіналах Кубка України 6 квітня між собою матчі зіграють "Зоря" і "Волинь", "Динамо" і "Олександрія", а також "Дніпро" та "Сталь".