"Ворскла" на останніх хвилинах поступилася "Спортінгу" в Полтаві

"Ворскла" на останніх хвилинах поступилася "Спортінгу" в Полтаві "Ворскла" програла другий матч Ліги Європи © ua-football.com
Полтавці двічі пропустили в кінцівці зустрічі.

Сьогодні, 4 жовтня, у Полтаві відбувся матч 2-го туру групового етапу Ліги Європи, в якому зустрічалися "Ворскла" і португальський "Спортинг"

Поєдинок на стадіоні імені Бутовського почався з фантастичного голу від Кулача на 10-й хвилині зустрічі, проте окрім цього голу у полтавчан практично нічого не виходило.

Підопічні Сачка тримали переможний рахунок до 90-ї хвилини, однак сил утримати цей результат їм не вистачило. Португальський клуб в кінці зустрічі двічі вразив ворота Шуста, здобувши перемогу з рахунком 2:1.

"Ворскла" – "Спортинг" – 1:2

Голи: Кулач, 10 – Монтеро, 90, Кабрал, 90+2.

"Ворскла: Шуст, Пердута, Даллку, Артур, Ребенок, Чеснаков, Шарпар, Скляр, Кравченко (Габелок, 84), Коломоєць, Кулач (Сергійчук, 62).

"Спортинг": Сален, Коатес, Бруну Гашпар, Жефферсон, Анде Пінту, Нані, Бруну Фернандеш, Карлуш Мане (Монтеро, 58), Петрович (Жоване Кабрал, 70), Акунья, Діабі (Рафінья, 70).

Попередження: Артур – Акунья.

Таким чином, після двох турів у "Арсеналу" і "Спортинга" по шість очок, а в активі "Ворскли" і "Карабаха" набраних пунктів немає.

О 22:00 розпочнеться матч київського "Динамо", яке на виїзді зіграє проти чеського "Яблонцем".