Визначилися півфінальні пари клубного чемпіонату світу з футболу

Визначилися півфінальні пари клубного чемпіонату світу з футболу Турнір проходить в Катарі © fifa.com
За трофей посперечаються чотири команди.

У Катарі визначилися всі учасники 1/2 фіналу клубного чемпіонату світу з футболу.

Переможець африканської Ліги чемпіонів єгипетський "Аль-Ахлі" в 1/4 фіналу обіграв місцевий "Аль-Духаіль" (1:0), а мексиканський "Тигрес" переміг південнокорейський "Ульсан" (2:1).

Таким чином, в першому півфіналі зіграють "Тигрес" і бразильський "Палмейрас", а другу пару склали мюнхенська "Баварія" і "Аль-Ахлі". Півфінальні зустрічі пройдуть 7 і 8 лютого.

Нагадаємо, чинним клубним чемпіоном світу є англійський "Ліверпуль", який у фіналі минулого розіграшу обіграв бразильський "Фламенго".

Раніше повідомлялося про те, що клубний чемпіонат світу з футболу замінить Кубок конфедерацій в 2021 році.